Power Adapter for Tablet 5V / 3A  (2,5x0,8mm DC plug)

Power Adapter for Tablet 5V / 3A (2,5x0,8mm DC plug)

  Спореди

Power Adapter
5V / 3A
(2,5x0,8mm DC plug)


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Adapter
5V / 3A
(2,5x0,8mm DC plug)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка