Power Adapter for Tablet 5V / 1,5A (2,5x0,8mm DC plug)

240,00 ден.   Спореди

Power Adapter
5V / 1,5A
(2,5x0,8mm DC plug)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 240,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Adapter
5V / 1,5A
(2,5x0,8mm DC plug)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка