Portable Radio FM Trevi RS 733 Blue

Portable Radio FM Trevi RS 733 Blue

540,00 ден.   Спореди

» Small-sized and light
» Auto scan station
» Loudspeaker or headphone listening
» Led torch » Mini earphones supplied
» Power supply: 2 “AAA” batteries (UM4)
» Size: 53x95x14...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 540,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


» Small-sized and light
» Auto scan station
» Loudspeaker or headphone listening
» Led torch » Mini earphones supplied
» Power supply: 2 “AAA” batteries (UM4)
» Size: 53x95x14 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка