Portable Radio FM Trevi Cuba RA 742T White

Portable Radio FM Trevi Cuba RA 742T White

890,00 ден.   Спореди

» Tiny and light
» FM band
» AUX-IN
» Listening by speaker
» LED ON/OFF indication / tuning and volume light
» Telescopic antena
» Power supply: 4 batteries ”AA” (UM3) Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


» Tiny and light
» FM band
» AUX-IN
» Listening by speaker
» LED ON/OFF indication / tuning and volume light
» Telescopic antena
» Power supply: 4 batteries ”AA” (UM3)
» Size: 165 x 95 x 42 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка