Portable Radio FM Trevi Cuba RA 742T White

Portable Radio FM Trevi Cuba RA 742T White

  Спореди

» Tiny and light
» FM band
» AUX-IN
» Listening by speaker
» LED ON/OFF indication / tuning and volume light
» Telescopic antena
» Power supply: 4 batteries ”AA” (UM3) Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


» Tiny and light
» FM band
» AUX-IN
» Listening by speaker
» LED ON/OFF indication / tuning and volume light
» Telescopic antena
» Power supply: 4 batteries ”AA” (UM3)
» Size: 165 x 95 x 42 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка