Portable Radio/CD/REC Player Sony ZSR-S60BT USB/BT/NFC Black

Portable Radio/CD/REC Player Sony ZSR-S60BT USB/BT/NFC Black

  Спореди

CD BOOMBOX WITH BLUETOOTH

Audio
Supported Format(s): CDDA; CD-R/RW; MP3; WMA
Frequency Response: 87.5–108.0 MHz
Station Preset: 30 (FM 20, AM 10)

Power
Battery Life Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CD BOOMBOX WITH BLUETOOTH

Audio
Supported Format(s): CDDA; CD-R/RW; MP3; WMA
Frequency Response: 87.5–108.0 MHz
Station Preset: 30 (FM 20, AM 10)

Power
Battery Life
Radio reception: FM: Approx 26 hours; CD playback: Approx. 9 hours
Output Power: 2 x 2 W
Power Consumption: AC 15W

Input and Output Terminals:
Headphone Out 1: (Stereo Mini);
Audio In 1: (Stereo Mini)

Weight
Approx. 2 kg (without battery)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка