Portable Radio/CD/MP3 Player Trevi CMP 552 White

Portable Radio/CD/MP3 Player Trevi CMP 552 White

2.990,00 ден.   Спореди

» Boombox CD, CD-R / RW player
» Radio PLL FM stereo
» 30 FM station storage
» Easy Bluetooth® connectivity Listening your music by Bluetooth® devices
» AUX-IN input
» LCD disp...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


» Boombox CD, CD-R / RW player
» Radio PLL FM stereo
» 30 FM station storage
» Easy Bluetooth® connectivity Listening your music by Bluetooth® devices
» AUX-IN input
» LCD display
» Telescopic antenna
» Power: AC 230V-50 Hz 6 battery C type (not included)
» Dimensions: 231 x 231 x 114 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка