Portable Radio/CD/MP3 Player Trevi CMP 531 Black

Portable Radio/CD/MP3 Player Trevi CMP 531 Black

3.190,00 ден.   Спореди

- CD Audio / MP3 player
- USB input for mp3 music playback
- FM stereo bands
- AUX-IN inputfor smartphones connection
- LCD display
- Power Led indication
- Power supply:...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.190,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


- CD Audio / MP3 player
- USB input for mp3 music playback
- FM stereo bands
- AUX-IN inputfor smartphones connection
- LCD display
- Power Led indication
- Power supply: 230V ~ 50Hz
- 6 batterie “C” (UM2)
- Dimensions: 285 x 220 x 120 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка