Portable Radio/CD/MP3 Player Trevi CMP 524 Red

Portable Radio/CD/MP3 Player Trevi CMP 524 Red

  Спореди

PORTABLE CD CD-MP3 PLAYER
- CD Audio / MP3 player
- AM/FM Stereo bands
- USB input
- AUX-IN input
- LCD display


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PORTABLE CD CD-MP3 PLAYER
- CD Audio / MP3 player
- AM/FM Stereo bands
- USB input
- AUX-IN input
- LCD display

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка