Portable Radio AM/FM Trevi RA 725 Fuchsia

Portable Radio AM/FM Trevi RA 725 Fuchsia

  Спореди

» Small-sized and light
» AM/FM band
» Loudspeaker or headphone listening
» Power supply: 2 “AAA” batteries (UM4)
» Size: 57x97x20 mm


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


» Small-sized and light
» AM/FM band
» Loudspeaker or headphone listening
» Power supply: 2 “AAA” batteries (UM4)
» Size: 57x97x20 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка