Portable Radio AM/FM Trevi RA 713 White

Portable Radio AM/FM Trevi RA 713 White

  Спореди

» Pocket size
» AM/FM band
» Listen thrugh headphones or speakers
» Clip hanger with stand
» Power supply: Batteries: 2 x “AAA” (UM4)
» Size: 108 x 46 x 23 mm


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


» Pocket size
» AM/FM band
» Listen thrugh headphones or speakers
» Clip hanger with stand
» Power supply: Batteries: 2 x “AAA” (UM4)
» Size: 108 x 46 x 23 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка