Portable Radio AM/FM Trevi RA 713 Black

Portable Radio AM/FM Trevi RA 713 Black

690,00 ден.   Спореди

» Pocket size
» AM/FM band
» Listen thrugh headphones or speakers
» Clip hanger with stand
» Power supply: Batteries: 2 x “AAA” (UM4)
» Size: 108 x 46 x 23 mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


» Pocket size
» AM/FM band
» Listen thrugh headphones or speakers
» Clip hanger with stand
» Power supply: Batteries: 2 x “AAA” (UM4)
» Size: 108 x 46 x 23 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка