Portable Radio AM/FM Trevi Dual Band RA 764 Black

Portable Radio AM/FM Trevi Dual Band RA 764 Black

1.090,00 ден.   Спореди

» 2 band portable radio
» AM/FM band
» Headphones socket
» Power supply: AC 230V - 50Hz
» Batteries: 4 x “C” (UM2)
» Size: 207 x 110 x 62 mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


» 2 band portable radio
» AM/FM band
» Headphones socket
» Power supply: AC 230V - 50Hz
» Batteries: 4 x “C” (UM2)
» Size: 207 x 110 x 62 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка