PlayStation Move Navigation controller Sony PS3

PlayStation Move Navigation controller Sony PS3

1.990,00 ден.   Спореди

Compatible with PS3 tm system software version 3,40 or later The Play station Move motion controller and Playstation Eye camera work together to detect your movements and mimic them with precision on...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.990,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Compatible with PS3 tm system software version 3,40 or later The Play station Move motion controller and Playstation Eye camera work together to detect your movements and mimic them with precision on-screen

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка