PLANTRONICS EXPLORER ML20

PLANTRONICS EXPLORER ML20

1.599,00 ден.   Спореди

БЛУТУТ СЛУШАЛКА ТИП: BLUETOOTH® V4.0 ; МУЛТИПОИНТ КОНЕКЦИЈА ОПСЕГ: ДО 10 МЕТРИ БРЗО ПОВРЗУВАЊЕ СО МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ПРАКТИЧНО ON/OFF КОПЧЕ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ЖИВОТОТ НА БАТЕРИЈАТА ДО 11Ч ВРЕМЕТРАЕЊЕ НА ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БЛУТУТ СЛУШАЛКА ТИП: BLUETOOTH® V4.0 ; МУЛТИПОИНТ КОНЕКЦИЈА ОПСЕГ: ДО 10 МЕТРИ БРЗО ПОВРЗУВАЊЕ СО МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ПРАКТИЧНО ON/OFF КОПЧЕ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ЖИВОТОТ НА БАТЕРИЈАТА ДО 11Ч ВРЕМЕТРАЕЊЕ НА РАЗГОВОРИ WINDSMART ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ПОТИСНУВАЊЕ НА ЗВУЦИТЕ НА ВЕТАРОТ IPHONE ГО ПРИКАЖУВА НИВОТО НА БАТЕРИЈАТА АВТОМАТСКИ ГЛАСОВНИ ИЗВЕСТУВАЊА ЗА ВРЕМЕ НА ЗБОРУВАЊЕ, СТАТУС НА КОНЕКЦИЈА, ЈАЧИНА НА ЗВУК Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка