Photo Frame LCD Trevi 7" DPL2210 Black

Photo Frame LCD Trevi 7" DPL2210 Black

1.990,00 ден.   Спореди

Digital Photo Frame with 7-inch LED display screens Trevi DPL 2210, with input SD / MMC and USB 2.0 port
Thanks to the available inputs, you can connect your pendrive or memory card and view photo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.990,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Digital Photo Frame with 7-inch LED display screens Trevi DPL 2210, with input SD / MMC and USB 2.0 port
Thanks to the available inputs, you can connect your pendrive or memory card and view photos on the 7 "display with LED technology with a resolution of 480x234 dpi.
DPL 2210 also digital clock and calendar, wall mount for a small footprint.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка