Philips LED 18,5 196V3LAB/00 1366 x 768 pixels

4.700,00 ден.   Спореди

Philips LED 18,5 196V3LAB/00 1366 x 768 pixels, Panel Size: 18,5""/ 47 cm, color: black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.700,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Philips LED 18,5 196V3LAB/00 1366 x 768 pixels, Panel Size: 18,5""/ 47 cm, color: black

Резолуција на монитор 1366x768
Дијагонала 18,5" Inches
Дисплеј LCD
Сооднос на димензии 16:9
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка