PHILIPS GC026/00

699,00 ден.   Спореди

ОСВЕЖУВАЧ НА ТКАЕНИНА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ИЗВЛЕЧЕНИ ВЛАКНЕНЦА ОД ОБЛЕКАТА 8800 ВРТЕЖИ НА СЕЧИЛОТО ПОДЕСУВАЊЕ НА ВИСИНА НА СЕЧИЛОТО РАБОТИ НА БАТЕРИИ 2ХАА САД ЗА СОБИРАЊЕ НА ВЛАКНЕНЦА ОД ОБЛЕКАТА Стандардн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ОСВЕЖУВАЧ НА ТКАЕНИНА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ИЗВЛЕЧЕНИ ВЛАКНЕНЦА ОД ОБЛЕКАТА 8800 ВРТЕЖИ НА СЕЧИЛОТО ПОДЕСУВАЊЕ НА ВИСИНА НА СЕЧИЛОТО РАБОТИ НА БАТЕРИИ 2ХАА САД ЗА СОБИРАЊЕ НА ВЛАКНЕНЦА ОД ОБЛЕКАТА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи