PHILIPS BTM-1360

PHILIPS BTM-1360

8.499,00 ден.   Спореди

МИКРО HI-FI СИСТЕМ LED ДИСПЛЕЈ РЕПРОДУКЦИЈА MP3, WMA, CD-A USB ВЛЕЗ РАДИО СО RDS И МЕМОРИЈА ЗА 50FM СТАНИЦИ МОЌНОСТ 30W RMS ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ BLUETOOTH Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 8.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИКРО HI-FI СИСТЕМ LED ДИСПЛЕЈ РЕПРОДУКЦИЈА MP3, WMA, CD-A USB ВЛЕЗ РАДИО СО RDS И МЕМОРИЈА ЗА 50FM СТАНИЦИ МОЌНОСТ 30W RMS ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ BLUETOOTH Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка