PHILIPS AZ-105B

PHILIPS AZ-105B

2.699,00 ден.   Спореди

ПОРТАБЛ РАДИО СО CD DYNAMIC BASS BOOST FM РАДИО МОЖНОСТ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИИ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.699,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПОРТАБЛ РАДИО СО CD DYNAMIC BASS BOOST FM РАДИО МОЖНОСТ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка