PHILIPS 55PFL5507K

69.999,00 ден.   Спореди

55"(140CM) 3D LED SMART TЕЛЕВИЗОР FULL HD (РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080); 400HZ (PMR) 3D MAX CLARITY 400 ; 2D/3D КОНВЕРЗИЈА HIGH ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ ДИГИТАЛЕН ТЈУНЕР (DVB-T/C/S ,MPEG4) PIXEL PLUS HD ; SMART ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 69.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


55"(140CM) 3D LED SMART TЕЛЕВИЗОР FULL HD (РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080); 400HZ (PMR) 3D MAX CLARITY 400 ; 2D/3D КОНВЕРЗИЈА HIGH ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ ДИГИТАЛЕН ТЈУНЕР (DVB-T/C/S ,MPEG4) PIXEL PLUS HD ; SMART TV PLUS - INTERNET TB AMBIWOOX ; SURROUND & AVL DLNA ; ИНТЕГРИРАН WI-FI ; USB RECORD 4 X HDMI, 3 X USB, LAN, SCART, PC Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи