PHILIPS 50PFL3807H

46.999,00 ден.   Спореди

50'' (127 СМ) LED LCD ТЕЛЕВИЗОР FULL HD, 1920 Х 1080P DIGITAL CRYSTAL CLEAR 100 HZ PERFECT MOTION RATE ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ : 100 000 : 1 СВЕТЛИНА : 350 CD/M2 2 Х 5 + 10 W (RMS) AMBIWOOX, INCREDIBLE SUR...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 46.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


50'' (127 СМ) LED LCD ТЕЛЕВИЗОР FULL HD, 1920 Х 1080P DIGITAL CRYSTAL CLEAR 100 HZ PERFECT MOTION RATE ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ : 100 000 : 1 СВЕТЛИНА : 350 CD/M2 2 Х 5 + 10 W (RMS) AMBIWOOX, INCREDIBLE SURROUND, CLEAR SOUND DVB-T/C USB МЕДИА ПЛЕЕР (ВИДЕО, МУЗИКА И СЛИКИ) DLNA 1.5 CERTTIFIED, WI-FI READY, ETHERNET-LAN HDMI Х 3, USB X 2, COMPONENT, SCART, AV Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи