PHILIPS 48PUS7600

PHILIPS 48PUS7600

59.999,00 ден.   Спореди

48 "(122 СМ) 4K UHD 3D ANDROID ТЕЛЕВИЗОР ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ ANDROID 5.0 (LOLLIPOP) 4K ULTRA HD РЕЗОЛУЦИЈА - 3840 Х 2160 PERFECT MOTION RATE 1400HZ QUAD CORE ПРОЦЕСОР ВГРАДЕН WI-FI 2X 3D АКТИВНИ ОЧИЛА В...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 59.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


48 "(122 СМ) 4K UHD 3D ANDROID ТЕЛЕВИЗОР ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ ANDROID 5.0 (LOLLIPOP) 4K ULTRA HD РЕЗОЛУЦИЈА - 3840 Х 2160 PERFECT MOTION RATE 1400HZ QUAD CORE ПРОЦЕСОР ВГРАДЕН WI-FI 2X 3D АКТИВНИ ОЧИЛА ВО КОМПЛЕТОТ ТЈУНЕРИ: 2X DVB-T / T2 / C / S / S2 ВГРАДЕНА МЕМОРИЈА 16GB, ПРОШИРУВАЊЕ ДО 64GB + VOICE SEARCH, GOOGLE CAST, GOOGLE PLAY MUSIC, MOVIES ДАЛЕЧИНСКО СО QWERTY ТАСТАТУРА, TOUCH PAD Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи