PHILIPS 32PFH4100

PHILIPS 32PFH4100

13.999,00 ден.   Спореди

32"(81 СМ.) LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА - 1920X1080P 100 (PERFECT MOTION RATE) INCREDIBLE SURROUND/CLEAR SOUND-2 X 8 WATT RMS DIGITAL CRYSTAL CLEAR ULTRA NARROW BEZEL - ДИЗАЈН DVB T/C MPEG4 USB М...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 13.999,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


32"(81 СМ.) LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА - 1920X1080P 100 (PERFECT MOTION RATE) INCREDIBLE SURROUND/CLEAR SOUND-2 X 8 WATT RMS DIGITAL CRYSTAL CLEAR ULTRA NARROW BEZEL - ДИЗАЈН DVB T/C MPEG4 USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) PVR - СНИМАЊЕ НА USB HDD,ОД DVB 2XHDMI,USB,SCART,OPTICAL OUT Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи