Pen Tablet Lapazz Fun Pad FP430 USB 4x3" w/ Cordless Stylus

1.184,00 ден.   Спореди

General Features:
4 x 3-inch active pen area
1024 pressure sensitivity
2540 resolution
100 maximum report rate
18 hot cells
USB interface
Cordless pen
Free tablet softw...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.184,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.190,00 ден.

пред 3 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Features:
4 x 3-inch active pen area
1024 pressure sensitivity
2540 resolution
100 maximum report rate
18 hot cells
USB interface
Cordless pen
Free tablet software included
Supports Windows 7, Vista, XP
Supports Mac OS X 10.4.11, 10.5.8, 10.6


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка