Pen Tablet Genius MousePen i608X 6x8" USB

Pen Tablet Genius MousePen i608X 6x8" USB

2.990,00 ден.   Спореди

Genius MousePen i608X - digitizer and mouse set - USB
INPUT DEVICE
Connectivity Technology wired
Interface- USB
Movement Resolution- 2540 lpi
Performance- 100 reports per second Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius MousePen i608X - digitizer and mouse set - USB
INPUT DEVICE
Connectivity Technology wired
Interface- USB
Movement Resolution- 2540 lpi
Performance- 100 reports per second
Pressure Levels - 1024
Active Area 7.9 in x 5.9 inch
Microsoft Certifications Compatible with Windows 7
SYSTEM REQUIREMENTS :OS Required Apple MacOS X 10.3.5 or later, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка