Pen Tablet Genius EasyPen i405X 4x5.5" USB

Pen Tablet Genius EasyPen i405X 4x5.5" USB

1.990,00 ден.   Спореди

Genius EasyPen i405X - digitizer - USB
INPUT DEVICE
Connectivity Technology wired
Interface - USB
Movement Resolution - 2540 lpi
Performance- 100 reports per second
Pressure L...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius EasyPen i405X - digitizer - USB
INPUT DEVICE
Connectivity Technology wired
Interface - USB
Movement Resolution - 2540 lpi
Performance- 100 reports per second
Pressure Levels - 1024
Active Area- 5.5 in x 4 in
Microsoft Certifications Compatible with Windows 7
SYSTEM REQUIREMENTS:OS Required Apple MacOS X 10.3.5 or later, Microsoft Windows Vista / XP / 7

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка