Patch Panel 24port Lanberg Cat5e Shilded Rack Mount 0.5U

Patch Panel 24port Lanberg Cat5e Shilded Rack Mount 0.5U

2.668,00 ден.   Спореди

Patch Panel 24port Lanberg Cat5e Shilded Rack Mount 0.5U


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.668,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.690,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Patch Panel 24port Lanberg Cat5e Shilded Rack Mount 0.5U

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка