Patch FTP Cable 3m Cat6

Patch FTP Cable 3m Cat6

120,00 ден.   Спореди

PP6-3M Patch cord CAT6, molded strain relief, 50u" plugs, 3m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 120,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PP6-3M Patch cord CAT6, molded strain relief, 50u" plugs, 3m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка