Patch FTP Cable 2m Cat6

119,00 ден.   Спореди

CAT6 AWG24 stranded foil shielded patch cord with moulded strain relief 50u" 8P8C plugs, 2m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 119,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 120,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CAT6 AWG24 stranded foil shielded patch cord with moulded strain relief 50u" 8P8C plugs, 2m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи