Patch FTP Cable 1m Cat6

89,00 ден.   Спореди

PP6-1M Patch cord CAT6, molded strain relief, 50u" plugs, 1m

-CAT6 AWG24 stranded patch cord with moulded strain relief 50u" 8P8C plugs, 1m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 89,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PP6-1M Patch cord CAT6, molded strain relief, 50u" plugs, 1m

-CAT6 AWG24 stranded patch cord with moulded strain relief 50u" 8P8C plugs, 1m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи