Patch cable FTP 10m Cat6

280,00 ден.   Спореди

CAT6 AWG24 stranded foil shielded patch cord with moulded strain relief 50u" 8P8C plugs, 10m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 280,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CAT6 AWG24 stranded foil shielded patch cord with moulded strain relief 50u" 8P8C plugs, 10m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка