Patch Cable 0.5m Cat5e Red

35,00 ден.   Спореди

PP12-0.5M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 0.5 meter

Patch cord with moulded strain relief, 50u" 8P8C plugs, 0.5 meter


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 35,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PP12-0.5M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 0.5 meter

Patch cord with moulded strain relief, 50u" 8P8C plugs, 0.5 meter

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка