Parallel port PCI-E Card

Parallel port PCI-E Card

690,00 ден.   Спореди

PCIe Parallel Adapter card can be installed in a PCI Express (PCIe) slot, allowing you to connect EPP/ECP parallel peripherals to any computer system.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PCIe Parallel Adapter card can be installed in a PCI Express (PCIe) slot, allowing you to connect EPP/ECP parallel peripherals to any computer system.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка