PANASONIC TY-ER3D4ME

PANASONIC TY-ER3D4ME

4.799,00 ден.   Спореди

AKТИВНИ 3Д ОЧИЛА БЛУТУТ КОНЕКЦИЈА ПОЛНАЧ ПРЕКУ УСБ-НА ТВ ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈА ПРЕКУ 30 ЧАСА ЕКСТРА ЛЕСНИ 27 ГРАМА


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.799,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AKТИВНИ 3Д ОЧИЛА БЛУТУТ КОНЕКЦИЈА ПОЛНАЧ ПРЕКУ УСБ-НА ТВ ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈА ПРЕКУ 30 ЧАСА ЕКСТРА ЛЕСНИ 27 ГРАМА

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка