PANASONIC TX-55C320

PANASONIC TX-55C320

41.999,00 ден.   Спореди

55"(139CM)FULL HD LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:1920X1080 СКЕНИРАЊЕ 200HZ RMR MEDIA PLAYER ИНТЕГРИРАН WI-FI ТЈУНЕР: DVB-T / C КОНЕКЦИЈА HDMI Х 4,USB 2.0 Х 2 КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: А + ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 41.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


55"(139CM)FULL HD LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:1920X1080 СКЕНИРАЊЕ 200HZ RMR MEDIA PLAYER ИНТЕГРИРАН WI-FI ТЈУНЕР: DVB-T / C КОНЕКЦИЈА HDMI Х 4,USB 2.0 Х 2 КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: А + ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д) (БЕЗ ДРЖАЧ) 1240 X 716 X 47 ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д) (СО ДРЖАЧ) 1240 X 789 X 344 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка