PANASONIC TX-49DS500E

PANASONIC TX-49DS500E

40.999,00 ден.   Спореди

49"(123 CM)LCD LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD - РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080 СКЕНИРАЊЕ MOTION 400 HZ (BMR) WEB BROWSER WIRELESS LAN ВГРАДЕН ADAPTIVE BAKLIGHT DIMMING ИНТЕРНЕТ АПЛИКАЦИИ SWIPE & SHARE USB HDD REC ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 40.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


49"(123 CM)LCD LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD - РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080 СКЕНИРАЊЕ MOTION 400 HZ (BMR) WEB BROWSER WIRELESS LAN ВГРАДЕН ADAPTIVE BAKLIGHT DIMMING ИНТЕРНЕТ АПЛИКАЦИИ SWIPE & SHARE USB HDD REC ТЈУНЕР DVB-T/T2/DVB-C ВИСОК КОНТРАСТ ИЗЛЕЗНА СНАГА НА ЗВУЧНИЦИ(10 W X 2) Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка