PANASONIC TX-40DS500E

PANASONIC TX-40DS500E

31.999,00 ден.   Спореди

40"(102CM) FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080P MOTION 400 HZ (BMR) WEB BROWSER WIRELESS LAN ВГРАДЕН ADAPTIVE BAKLIGHT DIMMING ИНТЕРНЕТ АПЛИКАЦИИ SWIPE & SHARE ТЈУНЕР DVB-T/T2/DVB...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 31.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


40"(102CM) FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080P MOTION 400 HZ (BMR) WEB BROWSER WIRELESS LAN ВГРАДЕН ADAPTIVE BAKLIGHT DIMMING ИНТЕРНЕТ АПЛИКАЦИИ SWIPE & SHARE ТЈУНЕР DVB-T/T2/DVB-C ВИСОК КОНТРАСТ ИЗЛЕЗНА СНАГА НА ЗВУЧНИЦИ(10 W X 2) Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка