PANASONIC TX-40C300

PANASONIC TX-40C300

21.999,00 ден.   Спореди

40"(102СМ) FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD - РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080P 200HZ RMR DOLBY DIGITAL PLUS/ DTS 2.0+DIGITAL OUT: DOLBY DIGITAL PLUS ИЗЛЕЗНА СНАГА НА ЗВУК 2X 2.5W DVB-T/C-ТУНЕРИ Стандардна гаранци...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


40"(102СМ) FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD - РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080P 200HZ RMR DOLBY DIGITAL PLUS/ DTS 2.0+DIGITAL OUT: DOLBY DIGITAL PLUS ИЗЛЕЗНА СНАГА НА ЗВУК 2X 2.5W DVB-T/C-ТУНЕРИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка