PANASONIC TX-32C300

PANASONIC TX-32C300

12.999,00 ден.   Спореди

32`(81СМ) LED ТВ РЕЗОЛУЦИЈА 1.366 X 768 HD READY ФРЕKФЕНЦИЈА 200HZ ТЈУНЕР DVB-T / C И АНАЛОГЕН ПРИЕМНИК ЗВУЧНИЦИ ВКУПНО 20W (2 X 10W) RMS DOLBY DIGITAL PLUS КОНЕКЦИИ: 2 X HDMI,1 X USB,1 X SCART Станда...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 12.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


32`(81СМ) LED ТВ РЕЗОЛУЦИЈА 1.366 X 768 HD READY ФРЕKФЕНЦИЈА 200HZ ТЈУНЕР DVB-T / C И АНАЛОГЕН ПРИЕМНИК ЗВУЧНИЦИ ВКУПНО 20W (2 X 10W) RMS DOLBY DIGITAL PLUS КОНЕКЦИИ: 2 X HDMI,1 X USB,1 X SCART Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка