PANASONIC RP-VC201E-S, Stereo microphone, silver

594,00 ден.   Спореди

PANASONIC RP-VC201E-S
• Stereo microphone
• silver
• suitable for recording Slim and light weight one-point microphone with necktie clip Designed for models with plug-in-power system Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 594,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PANASONIC RP-VC201E-S
• Stereo microphone
• silver
• suitable for recording Slim and light weight one-point microphone with necktie clip Designed for models with plug-in-power system
• No batteries required
• 3.5mm plug
•1m cord length
• Frequency response 100Hz-20KHz

Тип на H&M Microphone
Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка