Panasonic Phone KX-TS500FXC

909,00 ден.   Спореди

Telefoni Fiksni Panasonic Panasonic KX-TS500FXC, standarden telefon


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 909,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefoni Fiksni Panasonic Panasonic KX-TS500FXC, standarden telefon

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка