P5P41T LE

P5P41T LE

4.620,00 ден.   Спореди

P5P41T LE, Intel G41, System 1333/1066/800, Memory 2DDR3(Dual Channel), DDR3 1600(O.C.)/1333/1066/800, Graphic slot 1 x PCIe 2.0 x16, 4 xSATA 3 Gb/s ports, Audio ALC662 6-Channel High-Definition Audio...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.620,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


P5P41T LE, Intel G41, System 1333/1066/800, Memory 2DDR3(Dual Channel), DDR3 1600(O.C.)/1333/1066/800, Graphic slot 1 x PCIe 2.0 x16, 4 xSATA 3 Gb/s ports, Audio ALC662 6-Channel High-Definition Audio CODEC, LAN Gb PCIe, CPU Intel® Socket 775 Core™2 Quad/Core™2 Extreme/Core™2 Duo/Pentium® dual-core/Celeron® dual-core, Support Intel® 45nm Multi-Core CPU, ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

M5A87

M5A87

         
4.750,00 ден.
M5A78L

M5A78L

         
3.550,00 ден.
P41C-DE

P41C-DE

         
2.949,00 ден.

Најпопуларни производи