[OUTLET] Notebook Lenovo 500-15ISK I7-6500U/8GB/1TB HDD/R7 M360 2GB/15.6" Full HD/DVD-RW/BacklKb/W10

[OUTLET] Notebook Lenovo 500-15ISK I7-6500U/8GB/1TB HDD/R7 M360 2GB/15.6" Full HD/DVD-RW/BacklKb/W10

35.980,00 ден.   Спореди

OUTLET Производ ( Нов производ, мали козметички оштетувања )
Повеќе за OUTLET производи: http://www.anhoch.com/category-outlet

Processor: Intel Core i7-6500U up to 3.10 GHz 4MB
Mem...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 35.980,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OUTLET Производ ( Нов производ, мали козметички оштетувања )
Повеќе за OUTLET производи: http://www.anhoch.com/category-outlet

Processor: Intel Core i7-6500U up to 3.10 GHz 4MB
Memory: 8GB DDR3 1600MHz
Storage: 1TB HDD
Display: 15.6" Full HD LED Anti-Glare (1920x1080)
Graphics: Radeon R7 M360 2GB
Optical Drive: DVD Recordable

Lenovo AC Wireless
Bluetooth Version 4.0
Gigabit Ethernet

Ports
2 USB 3.0, 1 USB 2.0, VGA, HDMI, 4-in-1 card reader, RJ-45, audio combo jack

Speakers
Up to JBL® stereo speakers with Dolby® Home Theater®

Camera: Intel RealSense 3D Camera

OS: Windows 10 Home 64bit

Backlit Keyboard

Battery: 4-cell, Lithium Cylinder, 41 Wh

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка