[OUTLET] Notebook HP ProBook 455 A10-7300 4GB/1TB/R6 M260DX 2GB/DVD RW/15,6"/Black&Silver/DOS

[OUTLET] Notebook HP ProBook 455 A10-7300 4GB/1TB/R6 M260DX 2GB/DVD RW/15,6"/Black&Silver/DOS

  Спореди

OUTLET Производ ( Нов производ, мало козметичко оштетување на долна маска )
Повеќе за OUTLET производи: http://www.anhoch.com/category-outlet

Processor: Quad Core AMD Kaveri A10-7300 up...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OUTLET Производ ( Нов производ, мало козметичко оштетување на долна маска )
Повеќе за OUTLET производи: http://www.anhoch.com/category-outlet

Processor: Quad Core AMD Kaveri A10-7300 up to 3.2GHz 4MB cache
Memory: 4GB DDR3 1600Mhz
Storage: 1TB SATA 5400rpm
Graphics: AMD Radeon R6 M260DX 2GB
Optical Drive: DVD RW
Display: 15,6" HD LED AntiGlare 1366 x 768 Pixel
Camera: 720p HD High-Sense webcam

Communications
10/100/1000Mbps ; 802.11b/g/n Wireless LAN; Bluetooth 4.0

Ports
2 USB 3.0, USB 2.0, HDMI-out, 2-in-1 card reader (SD/MMC), headphone/mic combo, VGA, LAN

Battery: 6 cell
Color: Black and silver
OS: FreeDOS
Weight 2.4kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка