[OUTLET] Monitor 24" LG 24M35A LED 1920 x 1080, 5ms, VGA

[OUTLET] Monitor 24" LG 24M35A LED 1920 x 1080, 5ms, VGA

6.780,00 ден.   Спореди

OUTLET производ ( Нов, козметичко оштетување на постаментот )
Повеќе за OUTLET производи: http://www.anhoch.com/category-outlet

Size 23.6" Full HD LED 1920 x 1080 resolution
Brigh...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.780,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OUTLET производ ( Нов, козметичко оштетување на постаментот )
Повеќе за OUTLET производи: http://www.anhoch.com/category-outlet

Size 23.6" Full HD LED 1920 x 1080 resolution
Brightness: 200 (cd/m2)
Contrast Ratio: 5,000,000: 1
Response Time: 5ms
Pixel Pitch: 0.248 x 0.248 (mm)
Surface treatment Hard coating (3H), Anti-glare

CONNECTIONS
VGA

SPECIAL FEATURES
Dual Smart Solution
Anti flicker
Intelligent Auto
Super Energy Saving

VESA 75 x 75

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка