[OUTLET] HDD 3.5" 2TB Seagate Constellation SATA2 64MB

[OUTLET] HDD 3.5" 2TB Seagate Constellation SATA2 64MB

3.485,00 ден.   Спореди

Pricina za OUTLET: Recertified proizvod
Poveke za Outlet proizvodi: http://www.anhoch.com/category-outlet

General Features:
Capacity: 2 TB
Form Factor: 3.5"
Interface: Seria...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.485,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Pricina za OUTLET: Recertified proizvod
Poveke za Outlet proizvodi: http://www.anhoch.com/category-outlet

General Features:
Capacity: 2 TB
Form Factor: 3.5"
Interface: Serial ATA-300
Buffer Size: 64 MB
Bytes per Sector: 512 Hz
Drive Transfer Rate: 300 MBps
Internal Data Rate: 140 MBps
Seek Time: 8.5 ms (average)
Average Latency: 4.16 ms
Spindle Speed: 7200RPM

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка