OPTOMA Projector DLP EW531 Texas instruments technology

33.999,00 ден.   Спореди

OPTOMA Projector DLP EW531 Texas instruments technology, Wide screen HD ready, 3D ready, 2600ANSi Lumens, 3000:1 contrast, WXGA (1280x800), HDMI, S-video, VGA, Composite, Audio in, Audio out, VGA in, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 33.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OPTOMA Projector DLP EW531 Texas instruments technology, Wide screen HD ready, 3D ready, 2600ANSi Lumens, 3000:1 contrast, WXGA (1280x800), HDMI, S-video, VGA, Composite, Audio in, Audio out, VGA in, RS232, Soft carry bag, Remote control included, Password protection, Projection distance from 1.2 to 12 meters, up to 3000 hours lamp life

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка