OPTOMA Projector DLP DX329 Texas instruments technology

29.999,00 ден.   Спореди

OPTOMA Projector DLP DX329 Texas instruments technology, 2600ANSi Lumens, 4000:1 contrast, XGA (1024x768), S-video, HDMI, 2x VGA, Composite, Audio in, USB, Soft carry bag, Remote control included, Pro...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 29.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OPTOMA Projector DLP DX329 Texas instruments technology, 2600ANSi Lumens, 4000:1 contrast, XGA (1024x768), S-video, HDMI, 2x VGA, Composite, Audio in, USB, Soft carry bag, Remote control included, Projection distance from 1.2 to 12 meters, up to 6000 hours lamp life

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка