optical mouse anthracide-wired
optical mouse anthracide-wired

optical mouse anthracide-wired

652,00 ден.   Спореди

optical mouse anthracide-wired


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 652,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


optical mouse anthracide-wired

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка